Pust

Projekt Slovenija smo zaključili s pustnim torkom. Vsi učenci in učitelji smo se maskirali v slovenske tradicionalne pustne šeme, ki smo jih skrbno izdelovali že od septembra. Učenci 1. VIO so predstavljali kurente, v laufarje so bili našemljeni učenci 2. VIO, učenci od 6. do 9. razreda pa so bili piceki in škoromati.

Po skupnem delu v šolski telovadnici, kjer smo se predstavili drug drugemu, smo se odpravili na Trg svobode, kjer je potekalo pustno rajanje pod okriljem ZPM. Ponosni smo, da smo naš projekt Slovenija okronali s 1. nagrado za vse učence naše šole v kategoriji skupinskih mask.

Ob koncu dneva smo maske razstavili v avli šole, kjer si jih lahko ogledate.

Galerija slik

Učenci in učitelji

 

(Visited 47 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost