RADIJSKA DELAVNICA  ŽIVETI DRUGAČNOST – ŽIVETI Z DRUGAČNOSTJO

Danes, 17. marca 2023, se je 25 učencev naše šole udeležilo radijske delavnice, na katero so nas povabili iz Zavoda Razvoj Maribor. Osrednja gostja je bila predsednica Slovenije Nataša Pirc Musar. V kulturnem programu so sodelovali učenci: Blaž Gregorn, Ana Antunović in Ana Lubej. V pogovornem delu pa so nekateri učenci predsednici postavili vprašanje. Poleg predsednice so na okrogli mizi sodelovali: predstavnik mestnih četrti, svetovalka za posebne potrebe na Zavodu RS za šolstvo, enota Maribor ter naša knjižničarka in pomočnica ravnatelja Majda Kukolj.

Vsi pa smo bili prijetno presenečeni, da je naša predsednica tako topla oseba. Na skupno druženje nas bodo spominjali tudi selfiji, ki smo jih posneli.