Predaja glasbil šoli

V letošnjem šolskem je bila naša šola izbrana v projektu 20 za 20, ki ga vodi Marko Soršak- Soki in obdarja slovenske šole z glasbili. Naša šola je 107 šola, ki je obdarjena s kompletom bobnov in električno kitaro. Donacijo sredstev za glasbila je prispeval Štajerski avto dom d.o.o. Prireditev je bila 15. 2. 2019. Uradna predaja glasbil je bila v šoli v torek, 12.3.2019, ob 9.uri.

Prireditev je potekala veselo in sproščeno. Učenci, ki obiskujejo glasbeno šolo, so zaigrali na različna glasbila, ki so jih učencem tudi predstavili. Učenka Iva je zaigrala na gumbno harmoniko, oz. frajtonarico, učenki Svetla in Julija sta zaigrali na flavti, Vid je igral na akustično kitaro, Ana na klavinovo, učenec Anže Namestnik, ki je dosegel tudi srebrno priznanje na tekmovanju pihalcev, pa je zaigral na saksofon. Naše učence je nato presenetil Marko Soršak Soki, ko nam je predal bobne, na katere je tudi sam zaigral. K bobnom je povabil tudi učenko iz tretjega razreda, ki je hitro usvojila osnovni ritem in se pri tem veselo zabavala. Predal nam je prav tako električno kitaro. Za piko na i nas je počastil s slastnim in zdravim sladoledom.

Ana Smej

(Visited 42 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost