PRVI ŠOLSKI DAN

Spoštovani starši,

počitniški dnevi se poslavljajo in ponovno se bodo odprla šolska vrata. Vsi se že veselimo druženja z vedoželjnimi učenci, ki jih pričakujemo v ponedeljek, 2. septembra 2024.

Na šolskem dvorišču se bodo ob 8.30 zbrali učenci od 2. do 9. razreda,

v šolski telovadnici pa ob 10.00 učenci 1. razreda.

Učence od 2. do 9. razreda bodo prevzeli razredniki in jih popeljali v učilnice. Prvi šolski dan bo potekal pouk po skrajšanem urniku. Organiziran bo OPB in kosilo za učence od 2. do 5. razreda.

Organizacija in izvedba vzgojno-izobraževalnega dela:

V šolskem letu 2024/2025 se bo pouk začenjal ob 8.30. Odmor za malico bo od 10.05 do 10.25. Kosilo bo od 12. do 14. ure.

Vsi učenci od 1. do 9. razreda vstopajo v šolo skozi glavni vhod.

Ob vstopu v šolo se v avli vsak učenec preobuje v šolske copate.

Učenci, ki bodo v OPB v paviljonu, lahko odhajajo domov  skozi vhod pri parku ali skozi glavni vhod. Vsi ostali učenci odhajajo domov skozi glavni vhod.

Tudi v novem šolskem letu  ne bodo dovoljeni mobilni telefoni. V avli šole je poseben predalnik za odlaganje telefonov in pametnih ur.

Uspešen začetek šolskega leta in lep pozdrav.

Albert Mihajlović, ravnatelj