Še zadnje obvestilo pred jutrišnjim dnem (17. 11. 2021)

Spoštovani starši in skrbniki!

V preteklem tednu smo po različnih komunikacijskih kanalih prejeli veliko vprašanj in dopisov v zvezi z ukrepi. Zaradi nejasnosti in zmede, na njih običajno nismo odgovorili. Verjamem, da bo ta dopis odgovoril na številna vprašanja. Storil sem vse, kar je v moji moči.

V protokolu samotestiranja učencev na OŠ Maksa Durjave smo definirali celoten proces.

Tako smo oblikovali tri možnosti.

1. opcija – Samotestiranje, ki vam je že dobro znano.

2. opcija – Samotestiranje ob pomoči staršev. Za učence od 1. do 3. razreda bomo omogočili samotestiranje v spremstvu staršev pod določenimi pogoji. (Protokol)

3. opcija – Testiranje s HAG testi s strani zdravstvenih delavcev (čakam dokončno potrditev).

Pripravljena so tudi različna soglasja (Zavihek Covid-19). V primeru, da se ne odločite za nobeno možnost, bo imel vaš otrok pouk na daljavo.

V sredo in petek bomo dali poudarek usklajevanju celotnega postopka. Vsi učenci bodo ostali v šoli.

Ker mi je dobrobit otrok na prvem mestu, vas pozivam k sodelovanju.

Albert Mihajlović, v. d. ravnatelja