Kostanjev piknik

KOSTANJEV PIKNIK

 

V četrtek, 4. 10. 2018, smo organizirali zdaj že tradicionalni kostanjev piknik za vse učence OŠ Maksa Durjave. Izpeljali smo ga v tednu otroka v času pouka z namenom, da učencem omogočimo dodatne prostočasne dejavnosti in druženje. Učenci prvega in drugega triletja so se na šolskem igrišču zbrali ob 9. Dogodek je popestril oče učenke iz 2. razreda. Pripeljal se je z reševalnim motorjem in nam predstavil svoj poklic. Vabilu na piknik se je odzval tudi vrtec oz. vrtčevska skupina bodočih prvošolcev. Skupaj z otroki iz vrtca smo zapeli in zaplesali, preden smo se vrnili v šolske klopi – bilo je sproščeno in prijetno. 

  

 

 

 

 

 

Tretjo šolsko uro so se piknika udeležili še učenci od 6. do 9.razreda. Ob prijetni glasbi sta jim učitelja športne vzgoje pripravila tekmovalne športne igre.

 

 

 

 

 

 

(Visited 64 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost