GREMO V PLANICO

Februarja smo se prijavili na likovni natečaj »Z vlakom v Planico«. Med učenci so nastajale ideje, pri likovnem pouku pa so prešli na realizacijo. Nastal je navijaški plakat, s katerim bodo učenci od 6. do 9. razreda v četrtek, 22. 3. 2018, na kvalifikacijah vzpodbujali naše skakalce. Ker so učenci delo odlično opravili, so za nagrado dobili brezplačni prevoz do Planice in brezplačne karte z malico.

ČESTITAM!

                                                                                        Učiteljica:
                                                                                 Jasna Bedjanič

http://www.planica.si/sl/projekti

 

(Visited 65 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost