Bralna noč v šoli

V petek, 26. 5. 2017, so učenci, ki so osvojili v tem šolskem letu bralno značko, preživeli bralno noč na šoli. Zbrali smo se ob 18.00 in se do 20.00 po skupinah udeležili zanimivih delavnic: izdelave bralne kazalke in sestavljanja stotičnega kvadrata, pravljičnega kviza, štafetnih iger v parku in plesa. Po večerji ob 20.00 smo nadaljevali z drugim delom delavnic. Iskali smo skriti zaklad, s teleskopom opazovali nebo, se umirili z jogo in brali najljubšo knjigo ali revijo. Zvečer pred spanjem smo imeli nočni kino in si ogledali risani film Viktor in Balerina. Po naspani noči in zajtrku smo se ob 8.00 polni novih vtisov poslovili in se odpravili domov.

(Visited 68 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost