1. ŠOLSKI DAN

Novo šolsko leto smo pričeli v četrtek, 1. septembra 2016. Učenci od 2. do 9. razreda so se zbrali pred šolo ob 8.30. Nekaterim so se pridružili tudi starši. Vse zbrane je pozdravila ravnateljica in jim zaželela uspešen začetek šolskega leta. Nato so v spremstvu razrednikov odšli v učilnice.

Posebej slovesen je bil 1. šolski dan za prvošolčke. S starši so ob 9.45 nestrpno pričakovali svoje nove učiteljice. Sprejela in pozdravila jih je ravnateljica, nato pa še njihovi zaščitniki-devetošolci. Da pa bi jim  njihov prvi šolski dan ostal v trajnem spominu, jih je zabaval tudi čarodej Sam Sebastjan, vsi pa so se posladkali tudi s torto.  

(Visited 200 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost