Vpis v prvi razred za šolsko leto 2019/2020

Spoštovani starši bodočega prvošolca/prvošolke,

vabimo vas na vpis v 1. razred, ki bo potekal 5., 6. in 7. februarja 2019 od 8.00 do 12.00 ter od 16.00 do 18.00 v šolski svetovalni službi na OŠ Maksa Durjave.

S seboj prinesite svoj in otrokov osebni dokument.

V skladu z Zakonom o osnovni šoli morajo starši v 1. razred osnovne šole vpisati otroke, ki bodo v koledarskem letu, v katerem bodo začeli obiskovati šolo, dopolnili starost 6 let. Otroku se lahko pričetek šolanja na predlog staršev, zdravstvene službe ali komisije za usmerjanje odloži za eno leto, vendar morate otroka vseeno vpisati (vlogo za odlog šolanja otroka za eno leto izpolnite na vpisu).

V skladu z Uredbo o merilih za oblikovanje javne mreže osnovnih šol Mestne občine Maribor ter odlokom o ustanovitvi šole, starši vpišejo otroka v šolo v svojem gravitacijskem območju, šele nato lahko podajo vlogo za prepis na drugo šolo.

Šolska svetovalna delavka: Alma Čas
Ravnateljica: Jolanda Friš Lozej

V kolikor potrebujete dodatne informacije ste vabljeni, da pokličete na telefon: 33 04 706 ali pišete na:

sss.maksa.durjave@guest.arnes.si

(Visited 43 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost