PLANINSKI POHOD NA PEČKE

Maksi planinci smo se v nedeljo, 19. 11. 2023 podali na planinski pohod na Pečke, ki se nahajajo severno od glavnega grebena Pohorja. Naša pot se je pričela v Limbušu in nas vodila skozi čudovite gozdove proti Meranovemu. Očarljiva barvitost jesenskih listov, prekrasni razgledi na vinograde in šumenje Bistrice so nas popolnoma navdušili. Prečkanje brvi in nizke temperature nam niso preprečile dobre volje in smeha, ki ga vso pot ni manjkalo. Do vrha Pečk smo potrebovali dve uri in pol, kjer smo se okrepčali, se ogreli s čajem in v dnevnik Mladi planinec dodali nov žig. Po skupnem fotografiranju smo se podali nazaj v dolino in se že pogovarjali o tem, kam nas bo pot ponesla prihodnjič. To pa naj zaenkrat ostane še skrivnost.

(Visited 19 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost