Predavanje o Kolumbiji

V sredo, 12. 4. 2017, smo se delavci in učenci šole razveselili obiska naše bivše svetovalne delavke Katje Čuk, ki že nekaj let živi in ustvarja v Kolumbiji.
Naše srečanje pa je tokrat bilo več od neformalnega druženja, saj je bila v ospredju izobraževalna nota. Učenci od 6. do 9. razreda so imeli v enournem predavanju, ki je potekalo v angleškem jeziku, možnost spoznati vse čare Kolumbije in začutiti medkulturne razlike. 22 učencev naše šole pa se je odločilo, da bo Kolumbijo še bolje spoznalo preko dopisovanja z vrstniki iz kolumbijskega mesta Cali in prva pisma so že izmenjana. 
 
Ob tej priložnosti bi se v imenu šole želeli še enkrat zahvaliti ga. Katji Čuk in njenemu profesionalnemu soplesalcu Hernandu Andresu za prekrasno predavanje, ki nas je vse obogatilo z novimi znanji.
 
Jure Petić
(Visited 157 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost