VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO DELO OD 1. 4. 2021 DO 11. 4. 2021

Spoštovani starši!

Vlada RS je dne 28. 3. 2021 sprejela Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja. Odlok velja od 1. 4. 2021 do 11. 4. 2021. Zaradi tega bo pouk v tem času potekal na daljavo v okolju Teams.

Šola bo v tem času za učence od 1. do 3. razreda organizirala samo nujno varstvo. Nujno varstvo je za učence, katerih oba starša (ali eden od staršev, ki je samohranilec), sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture (zdravstvo, šolstvo, energetika, preskrba s pitno vodo, prehrana, vojska, policija, poklicna gasilska enota, socialno varstvo).

Odlok določa, da morate starši predložiti potrdilo delodajalca, zato vas prosimo, da to storite čimprej. V priloženo razpredelnico pa vpišite zahtevane podatke.

Lep pozdrav in ostanite zdravi.

v. d. ravnatelja: Albert Mihajlović, prof.

Obrazci:
PRIJAVNICA ZA NUJNO VARSTVO (1. do 3. razred)
POTRDILO DELODAJALCA

(Visited 84 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost