POSTOPNO ODPIRANJE ŠOL IN IZVAJANJE VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA DELA OD 26. 1. 2021 NAPREJ

Spoštovani starši,

na podlagi okrožnice Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport vas obveščamo, da se bo od torka, 26. 1. 2021 izvajalo vzgojno-izobraževalno delo v okviru modela C, ki po odloku tokrat velja izključno za učenke/učence od 1. do vključno 3. razreda osnovne šole. Za učenke in učence od 4. do 9. razreda bo pouk še vedno potekal na daljavo.

Pouk se bo za učence in učenke od 1. do 3. razreda izvajal v šoli. Izvajal se bo le obvezni program, jutranje varstvo in podaljšano bivanje.

Pouka se lahko udeležujejo le zdrave učenke in učenci.

Starši pripeljete otroka v jutranje varstvo do 8.00. Učenci vstopajo skozi glavni vhod. Jutranje varstvo in pouk se bosta izvajala v naslednjih učilnicah:

1. A v paviljonu v učilnici 1

1. B v paviljonu v učilnici 2

2. A v pritličju centralne zgradbe v učilnici 2

3. A v 1. nadstropju centralne zgradbe v učilnici 7

Ostali učenci 1. razredov pridejo v šolo ob 7.55, učenci 2. in 3. razreda pa ob 8.20, in sicer:

1. A in B v paviljonu v parku,

2. A klančina pri mali telovadnici,

3. A skozi glavni vhod šole.

Staršem oziroma skrbnikom vstop v šolo ni dovoljen.

Vsi učenci odhajajo domov skozi glavni vhod šole. Starši jih počakate pred šolo. Informator  bo odšel po vašega otroka in ga pripeljal pred vhod. V šolo je možen vstop samo po predhodni najavi. Nameščen imamo tudi zvonec.

Pri tem vas prosimo, da upoštevate vse ukrepe za preprečevanje širjenja SARS-CoV-2 (medsebojna razdalja najmanj 2 metra, nošenje maske, razkuževanje rok).

Učenci naj imajo s seboj svojo masko.

Veselimo se srečanja z učenci.

Ostanite zdravi in lep pozdrav.

Ravnateljica:

Jolanda Friš Lozej, prof.