Podelitev odličij Gustava Šiliha

V dvorani Narodnega doma Maribor se je v četrtek, 11. 10. 2018, odvijala svečana podelitev Šilihovih odličij, ki jih z namenom nagrajevanja naporov in dosežkov posameznikov v osnovnošolskem izobraževanju in predšolski vzgoji Poslovna skupnost osnovnih šol Maribor z okolico in Skupnost vrtcev Maribor vsako leto podeljujeta največ petnajstim pedagoškim delavcem, ki pomembno prispevajo h kvalitetnemu delu v vzgoji in izobraževanju, k razvoju pedagoške teorije in prakse ter k povezovanju z ožjim in s širšim okoljem. Letos je slavnostna govornica bila prof. dr. Milena Ivanuš Grmek, dekanica Pedagoške fakultete v Mariboru.

Veseli nas, da je prejemnica tega odličja tudi naša sodelavka, učiteljica slovenščine in knjižničarka Majda Kukolj.

Za doseženo delo in prejeto odličje ji tako sodelavci kot učenci naše šole iskreno čestitamo!