Obvestilo – STAVKA – 14. 3. 2018

Spoštovani starši!

Na dan stavke, v sredo, 14. marca 2018, ne bo pouka.

Zavedamo se, da bo to povzročilo največ nevšečnosti prav vam, cenjeni starši. Zanje se vam vnaprej iskreno opravičujemo, a vas obenem prosimo za razumevanje in podporo našemu prizadevanju, da bi za dobro naših otrok  preprečili dolgoročno skrajno negativne posledice neprimernega odnosa Vlade RS do področja vzgoje in izobraževanja ter zaposlenih v njem.  

Vas pa, cenjeni starši, prosimo, da izrazite podporo naši stavki in stavkajočim tudi tako, da svojih otrok v šolo ne pripeljete.

SVIZ OŠ MAKSA DURJAVE MARIBOR

 

Priponka: Obvestilo GO SVIZ-a

(Visited 20 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost