NOČ V ŠOLI

Tudi letos smo preživeli noč v šoli, in sicer v petek, 22. 5. 2015. To zanimivo izkušnjo je letos doživelo 58 učencev. V šoli pa nismo le spali. Najprej smo se preizkusili v športnih igrah ter na ustvarjalni, pravljični in plesni delavnici. Ko smo se pošteno utrudili, smo si privoščili večerjo, po večerji pa nas je čakalo čarobno presenečenje – čarodej Sam Sebastjan – ki nas je navdušil s svojimi čarovniškimi triki. Nato smo morali poiskati še skriti zaklad oziroma črke, iz katerih smo morali kasneje sestaviti čim daljše besede. Zaklad smo iskali po vsej šoli, v temi, s svetilkami … Bilo je zelo razburljivo. Ko smo si prislužili nagrado za najdeni zaklad, smo se še malo posladkali. Nato je sledilo umivanje in težko pričakovano branje knjig v soju svetilk. Kmalu smo vsi trdno zaspali. Zjutraj smo se po umivanju in pospravljanju okrepčali z zajtrkom, nato smo si ogledali Piko Nogavičko, potem pa smo odšli domov, polni lepih vtisov. Ja, bilo je res super.