AKTIVNE POČITNICE – POPESTRIMO ŠOLO

POPESTRIMO ŠOLO

Tudi letos nekateri otroci zimske počitnice preživljajo v šoli, ampak seveda na zabaven način. Mlajši otroci so v ponedeljek poskrbeli za vse šolske živali, saj so jim očistili njihova bivališča, jih nahranili in se z njimi pocrkljali. Na pustni torek so šli na pustno rajanje na Trg Leona Štuklja, v sredo pa so obiskali Radio City.

Nekateri starejši otroci pa so se letos odločili, da bodo cele počitnice pomagali starejšim ljudem. Tako jih že cel teden učijo računalništva (v sklopu projekta Simbioza). Naučili so jih tega, kako slike iz fotoaparata naložiti na računalnik, kako uporabljati e-pošto in facebook. Skupaj se zelo zabavajo, poslušajo glasbo, ustvarjajo (v Wordu, slikarju, PowerPointu)… Izpod prstov naših udeležencev so že nastali nekateri izdelki, na katere smo vsi zelo ponosni.

Gospa Jerica Basle Vivat je ustvarjala v slikarju in nastal je čudovit klovn

Nekaj utrinkov z našega druženja s starejšimi: