Zdrav življenjski slog in poletne počitnice

ZDRAV ŽIVLJENJSKI SLOG IN AKTIVNE POLETNE POČITNICE

V času od 25. 6. do 3. 7. 2015, bomo za učence naše šole v okviru programa ZŽS, organizirali aktivne poletne počitnice. Športne aktivnosti, ki jih bomo imeli na Mariborskem otoku so: plavanje, potapljanje, vožnja po toboganu, odbojka na mivki, nogomet, namizni tenis, košarka, badminton … Pogoj za udeležbo je, da je otrok PLAVALEC.

Zbirno mesto je pred Mariborskim otokom ob 10.15. Predviden zaključek aktivnosti je ob 15.30 na Mariborskem otoku.

Športna aktivnost in vstopnina je za učence brezplačna. Malico naj imajo učenci s seboj. Potrebna je tudi zaščita pred soncem.

Vabljeni ste tudi starši, da se nam pridružite.

V primeru slabega vremena bomo imeli aktivnosti v šolski telovadnici od 10.00 dalje.

Albert Mihajlović, prof. športne vzgoje

_____________________________________________________ODREŽI ______________________________________________________

PRIJAVNICA:

Prijavljam mojega otroka __________________________ iz _____ razreda, da se bo udeležil poletnih aktivnih počitnic dne:

DAN

3.7.

Označite

s križcem

Prosim, označite, kako bo otrok odhajal domov:

Otroka bomo prišli iskat na Mariborski otok ob 15.30.

Otrok bo ob 15.30 odšel domov sam.

Podpis staršev: _______________________________

Prosim, če vrnete prijavnice razrednikom do ponedeljka, 22. 6. 2015.