Počitniške dejavnosti

SKUPAJ PREŽIVLJAMO POČITNICE

Letošnje šolsko leto ponujamo poletne počitniške delavnice, ki bodo izvedene med 7. in 15. uro.  Ponujene bodo naslednje vsebine, ki bodo vsak petek pred njihovo izvedbo objavljene v novicah spletne strani naše šole:

• glasbene, plesne, likovne, tehniš¡ke in kuharske delavnice;
  • naravoslovne dejavnosti (urejanje vrta, skrb za živali in rastline v šoli …);
  • jezikovne dejavnosti (branje in poslušanje literarnih besedil, pisanje kratkih zgodb in pesmi, začetno učenje angleščine …);
  • športne in družabno-socialne igre;
  • računalniško opismenjevanje;
  • spoznavanje taborništva, lokostrelstva, čebelarstva …;
  • pohodniš¡tvo (pohod na Piramido, Kalvarijo, do Mariborskega otoka, Pekrske gorce …);
  • poslikava betona, sten (obnova starih slik na tleh, stenah in betonskih koritih).

Udeleženi učenci bodo lahko imeli v šoli ob predhodnem narocilu (do 8. ure zjutraj) tudi kosilo. Plačilo bo po položnicah. Odjava kosila je možna le do 8. ure zjutraj na telefonsko številko 051 602 866.

Učenci naj imajo s seboj malico, pijačo, copate, zvezek, peresnico, barvice, škarje. Naj bodo primerno oblečeni in obuti, na kar bodite posebej pozorni ob dnevih, ko imamo pohodništvo ali obisk delavnic v okviru ZPM-a.

Počitniške aktivnosti bosta izvajali Mojca Kralj in Tea Koračin.

Za sprotne informacije redno spremljajte našo spletno stran. Se vidimo med počitnicami!

Utrinke lanskih počitniških dejavnosti si lahko ogledate v GALERIJI

Fotografije in video posnetke počitniških dejavnosti 2013 si lahko pogledate na tej povezavi.