Šola v naravi 5. in 7. razred – 3. dan

Galerija slik – KLIKNI TUKAJ!

Pa smo že v tretjem dnevu šole v naravi. Danes smo se kar pognali na zajtrk, da bi se okrepčali za nov smučarski dan. Po zajtrku smo se z avtobusom odpeljali na Roglo. Smučali smo in se zelo zabavali. Po še enem zelo zanimivem smučarskem dnevu smo se vrnili v dom na kosilo, ki nam je pomagalo, da smo ponovno nabrali moči. Sledil je prosti čas, da smo se oddahnili od vetrovnega smučarskega dne. Za sedmi razred je sledilo spoznavanje lišajev in kako lahko z njimi določimo čistost okolja. Peti razredi so spoznali osnove lokostrelstva. Po družabnem večeru smo hitro skočili v pižame in si zaželeli lahko noč. Nogometni navdušenci pa so si lahko še na hitro ogledali prvi polčas nogometne tekme Real – Barcelona.