Obvestilo – Prvi šolski dan

Spoštovani starši, skrbniki, drage učenke in učenci!

Počitnice se počasi poslavljajo in ponovno se bodo odprla šolska vrata. Vsi se že veselimo druženja z vedoželjnimi učenci, ki jih pričakujemo v četrtek, 1. septembra 2022.

Zbrali se bomo na šolskem dvorišču, in sicer:

• učenci od 2. do 9. razreda ob 8.30,
  • učenci 1. razreda ob 9.30.

Učence od 2. do 9. razreda bodo prevzeli razredniki in jih popeljali v učilnice. Prvi šolski dan bo pouk potekal po skrajšanem urniku. Organiziran bo OPB in kosilo za učence od 2. do 5. razreda.

Organizacija in izvedba vzgojno-izobraževalnega dela:

V šolskem letu 2022/2023 se bo pouk začenjal ob 8.30. Odmor za malico bo od 10.05 do 10.25, odmor za kosilo pa od 13.40 do 14.00. Kosilo bo od 12. do 14. ure.

JUTRANJE VARSTVO – za učence 1. razreda v učilnici 1 v paviljonu. Starši pripeljete otroke v jutranje varstvo od 6.30 do 8.15.

Vsi učenci od 1. do 9. razreda vstopajo v šolo skozi glavni vhod.

Ob vstopu v šolo se v avli vsak učenec preobuje v copate.

Učenci, ki bodo v OPB v paviljonu, lahko odhajajo domov  skozi vhod pri parku ali skozi glavni vhod. Vsi ostali učenci odhajajo domov skozi glavni vhod.

O vseh podrobnostih izvajanja vzgojno-izobraževalnega dela vas bomo sproti obveščali.

Uspešen začetek šolskega leta in lep pozdrav.

Albert Mihajlović, ravnatelj