Obvestilo

Pozdravljeni starši in učenci.

Zaključujemo drugi teden dela na daljavo. Upamo, da ste zdravi in vam drugačna oblika dela ne povzroča prevelikih težav. Internetne povezave včasih ne zmorejo, ker je občasno število uporabnikov preveliko. Ne obremenjujte se s tem. Poskusite čez kakšno uro, najbrž bo šlo. Roki za delo so postavljeni okvirno, naredite kolikor zmorete v danem trenutku.

Učence in starše, ki še niste uspeli vzpostaviti stika z učno snovjo, ki vam jo pošiljajo učitelji, prosimo, da to storite. Sporočite svojemu razredniku, v čem je težava, da skupaj najdemo pot do rešitve.

Prosili bi vas za povratne informacije o izvajanju pouka na daljavo v spletni anketi, v katero smo vas povabili.

Vsi  skupaj se moramo prilagoditi situaciji, ki trenutno vlada v svetu.

Prav je, da ima učenec stik s šolo, z učenjem, da mu starši pomagate pri tehničnih zadevah in ga spodbujate pri delu. Tudi v tem času je potrebno še bolj krepiti otrokovo odgovornost, samostojnost in mu tako dvigovati samozavest, kaj vse zmore sam. Na ta način se učenci učijo tudi funkcionalne pismenosti.

Situacija je vsem nova, neznana, a bomo zmogli. Pomembno je, da se držite preventivnih ukrepov vlade.

 

Ostanimo zdravi.

 

Ravnateljica:

Jolanda Friš Lozej, prof.

(Visited 129 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost