Cankarjevo tekmovanje – rezultati

Za nami je šolsko in območno Cankarjevo tekmovanje iz slovenščine za učence od 4. do 9. razreda.

Prejemniki bronastih priznanj so:

1. razred: Ana Antunovič in Anže Glaser (mentorici Barbara Rozman in Tadeja Ratek);
  2. razred: Živa Avdičaušević in Naja Podpečan (mentorici Anja Hrnčič in Mojca Rozman);
  3. razred: Iva Biluš, Vid Gregorn (mentorica Ljiljana Radosavljević);
  4. razred: Miha Ferlinc, Bela Strnad Ornik, Anja Gostenčnik, Jaša Lampreht (mentorica Majda Kukolj).

Tudi učenci Lana Podpečan iz 8., Žak Kravos in Zoya Čurin iz 9. razreda prejmejo bronasta priznanja. Vsi trije so se uvrstili na območno tekmovanje. Še posebej smo ponosni na učenca Žaka Kravosa, ki si je z vloženim trudom prislužil srebrno priznanje.

Vsem sodelujočim učencem in mentoricam se zahvaljujem za sodelovanje in iskreno čestitam!

Vodja šolskega tekmovanja in mentorica učencev 8. in 9. razred,

učiteljica Tanja Iršič