Junaki našega časa

V torek, 15. 5. 2018, se je pet najbolj pridnih učencev prostovoljcev  udeležilo prireditve Slovesni dan prostovoljstva. Prireditev je potekala v Kulturnem domu Krško, kjer so našim učencem podelili naziv Junaki našega časa za prostovoljske aktivnosti, namenjene medsebojnemu razumevanju, gradnji dobrih odnosov in učenju učinkovitega reševanja sporov; to so tutorstvo, zaščitništvo in mediacija.

Novost v letošnjem šolskem letu je prostovoljstvo učencev priseljencev, ki so že usvojili osnove slovenskega jezika in pomagajo drugim učencem ter nudijo pomoč na tečajih slovenščine za njihove mame.

Iskreno čestitamo vsem učencem, ki so vključeni v prostovoljske dejavnosti, in njihovim mentorjem: Vesni Jaklin, Almi Čas, Jasni Bedjanič, Albertu Mihajloviću, Tatjani Mali in koordinatorici prostovoljstva Blanki Kovačec.

»VSE GENERACIJE, VSE BARVE, VSO ZNANJE, VSA LJUBEZEN.«