Športni dan – 16. 1. 2018

V torek, 16. 1. 2018, bo športni dan z naslednjimi vsebinami:

SANKANJE (od 1. do 9. razreda) IN SMUČANJE

V šolo pridete 8.20, vzamete malico in se z avtobusom odpeljete pod Vzpenjačo, nato pa z gondolo na Bellevue. Obvezna je zimska oprema (kombinezon, kapa, šal, rokavice, zimska obutev). Seveda ne pozabite na sanke ali lopate.
Ob 12.30 se z avtobusom odpeljete v šolo na kosilo.

DRSANJE (6. do 9. razreda)

V šolo pridete ob 7.30, nato greste na drsališče. Vstopnine ni, izposoja drsalk je 2 EUR, ki jo plačate takoj na drsališču. Drsanje traja od 8.00 do 9.30, (OBVEZNE ROKAVICE) potem greste v šolo na malico. Od 10.30 do 12.00 se boste v telovadnici družili z našo plesalko Urško in nato bo še kosilo.

PLAVANJE  IN FITNES (6. do 9. razreda)

V šolo pridete ob 7.30, greste v telovadnico in se tam družite z našo plesalko Urško do 9.00. Po plesu greste na malico in potem v kopališče PRISTAN. Vstopnine za plavanje ni, za fitnes (obvezna je športna oprema) pa prinesete s seboj 4€ in poravnate takoj. Plavanje in fitnes traja od 10.00 do 11.30, potem greste v šolo na kosilo.

 

ZARADI VARNOSTI IN DOBREGA POČUTJA VSEH, JE POTREBNO UPOŠTEVATI NAVODILA UČITELJEV SPREMLJEVALCEV!

*Športni dan je sofinanciran s strani mestne občine Maribor, v okviru projekta Maribor – Evropsko mesto športa 2018.

 

LEPO SE IMEJTE!                                                                          Športna pedagoga:

                                                                                                     Jasna Bedjanič

                                                                                                     Albert Mihajlović

(Visited 35 times, 1 visits today)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost