AKTIVNE ZIMSKE POČITNICE

Aktivne zimske počitnice so za nami. Potekale so od 30. 1. do 3. 2. 2023. Na Aktivne počitnice je bilo prijavljenih 37 učencev naše šole. Izbirali so lahko  med štirinajstimi aktivnostmi.

V ponedeljek, 30. 1. 2023, so učenci izdelali pustne maske, izdelovali valjarje z urniki in igrali na bobne.

V torek, 31. 1. 2023, so se učenci igrali različne družabne igre ter izdelovali letala iz stiroporja, obeske za ključe ter ponovno igrali na bobne.

V sredo, 1. 2. 2023, so se nekateri učenci odpravili na pohod na Kalvarijo, spet drugi so v šoli pletli zapestnice in se razgibali s plesom.

V četrtek, 2. 2. 2023, so učenci odšli na drsanje v Ledno dvorano, tisti, ki so ostali v šoli, pa so ustvarjali iz papirja pop up voščilnice in letala, nato pa igrali še med dvema ognjema.

V petek, 3. 2. 2023, so učenci odšli na Mariborsko gasilsko brigado, kjer so si od bližje ogledali delo in opremo gasilcev.

Zadovoljstvo učencev je tisto, kar največ šteje, zato se bomo v prihodnje še naprej trudili popestriti njihove počitniške dni.