Zahvala

Spoštovani učenci, učenke, starši, skrbniki, učitelji in ostali simpatizerji naše šole.

Za vsemi nami je zelo naporen teden. Vsak ga je doživljal na svoj način. Nekateri ste ga videli skozi oči skrbnega in odgovornega starša, drugi kot srčnega in predanega učitelja in tretji kot ravnatelj, ki bi rad rešil svojo hišo pred cunamijem.

Naši šoli, šoli Maksa Durjave je uspelo. Uspeli smo uskladiti vsa mnenja, pričakovanja in zahteve. Tudi morebitna odstopanja bomo uredili v dobrobit naših učencev.

Ob tej priložnosti se vam iskreno zahvaljujemo za sodelovanje in razumevanje, predvsem pa, da ste naše učence – vaše otroke dobro pripravili, tako z izvedbene, kot tudi psihološke strani.

Zahvala gre tudi vsem našim zaposlenim, ki so bili postavljeni pred novo, še neznano nalogo.

Učenke in učenci – KAPO DOL!
Dokazali ste, da znate biti odgovorni in da vam lahko zaupamo! 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

Želimo vam lep sončen vikend