Šolska predstavitev raziskovalnih nalog

4. marca 2019 smo izvedli šolsko predstavitev raziskovalnih nalog za 36. srečanje Mladi za napredek Maribora. Naši mladi raziskovalci so predstavili tri raziskovalne naloge.

Miha Ferlinc je pod mentorstvom Polonce Sabolek izdelal raziskovalno nalogo s področja veterinarstva z naslovom CBD izdelki – pomoč tudi za živali?

S področja športa je nastala naloga 30 dnevni izziv. Avtorji naloge so Nejc Liponik, Gal Mohorko in Lana Podpečan, mentor je Albert Mihajlović.

Zoya Čurin, Žak Kravos in Barbara Ribič so raziskovali na področju prehrane. Izdelali so raziskovalno nalogo z naslovom Zajtrkuješ?. Mentorica naloge je Bojana Cingerli.

12., 13. in 14. marca sledijo zagovori nalog na Srednji lesarski šoli Maribor. Vsem mladim raziskovalcem držimo pesti, da bi se čim bolje odrezali.