ODDAJA PROSTOROV OŠ MAKSA DURJAVE MARIBOR V ŠOLSKEM LETU 2018/2019

Na osnovi Pravilnika o oddaji prostorov OŠ Maksa Durjave Maribor, ki ga je sprejel Svet OŠ Maksa Durjave Maribor na svoji  2. redni seji, 26. 9. 2013 , razpisujemo oddajo šolskih prostorov za naslednje šolsko leto.
Šola oddaja:

• klasične učilnice (6,00€ na  uro),
  • računalniška učilnica (30,00€ na uro)
  • specializirane učilnice (12,00€ na  uro),
  • prostor za športno vzgojo (14,00€ na  uro),
  • zunanja športna igrišča (12,00€ na  uro).

Prostori se oddajajo do zapolnitve mest. Prednost pri dodelitvi bodo imeli dosedanji uporabniki, ki imajo poravnane vse obveznosti do šole.
Prijave izključno v elektronski obliki sprejemamo na naslov  os-maksa.durjave@guest.arnes.si z naslovom Prijava na razpis za uporabo šolskih prostorov.
Prijava naj obvezno vsebuje:

• odgovorno osebo prijavitelja na razpis, EMŠO in davčno številko, naslov odgovorne osebe,
  • društvo, če se na razpis prijavlja društvo, davčno številko, naslov odgovorne osebe za podpis pogodbe
  • predviden termin,
  • čas v letu, ko se telovadnica najema (od katerega meseca in do kdaj),
  • število udeležencev,
  • za kaj se bodo prostori uporabljali.

Če prijava ne vsebuje vseh zgoraj navedenih postavk, se šteje kot nična.
Z izbranimi uporabniki bomo podpisali pogodbo o oddaji prostorov. Prostore bo možno uporabljati od 1. septembra 2018 naprej.

Jolanda Friš Lozej,