Nogometna šola NK Maribor v sodelovanju z mariborskimi osnovnimi šolami vsako leto organizira otroško nogometno šolo. Gre za interesno dejavnost, ki je pomemben temelj za popularizacijo našega kluba in športa na sploh. Na štirinajstih osnovnih šolah v katerih sodeluje okoli 500 otrok se vadba izvaja enkrat do trikrat tedensko. 

Program je namenjen dečkom in deklicam prve triade in sicer starih od šest do osem let. Vadba poteka pod vodstvom in nadzorom strokovno usposobljenega vaditelja. Cilj pedagoško-strokovnega procesa je spoznavanje pomena športa oziroma natančneje nogometa. Otroci se bodo v sklopu vadbe učili ustreznega športnega vedenja in osnovnih elementov nogometne igre, izboljšali pa bodo tudi svoje motorične sposobnosti. 

Nudimo možnost obiska šolarjev na stadiona Ljudski vrt ali obisk znanega nogometaša NK Maribor na vaši šoli.

Otroke želimo navdušiti za nogometno igro, spodbujati k gibanju in zdravemu načinu življenja. Želimo jim tudi kar najboljše predstaviti nogomet in naš klub.

Več informacij na: TUKAJ

(Visited 52 times, 1 visits today)