Skrbeli bomo za zeliščni kotiček. Spoznali bomo posamezna zelišča, zakaj in kako jih lahko uporabljamo ter jih uporabili za zeliščni čaj.

Spomladi bomo na novo zasadili zelenjavni eko vrt in ga redno oskrbovali. Sadili in sejali bomo različne vrtnine, predvsem takšne s katerimi bomo lahko hranili naše male živali v šoli in tudi takšne, ki jih bomo lahko sami poskusili. Postavili si bomo visoko gredo v šolskem parku, tako bodo tudi ostali učenci imeli možnost vrtnarjenja.

Tedensko bomo zalivali sobne rastline v šoli, po potrebi jih presajali ter potikali njihove potaknjence.

Vsakodnevno bomo skrbeli tudi za male živali v šoli. Učenci bodo v mesecu aprilu v avli naše šole pripravili razstavo malih živali.

(Visited 32 times, 1 visits today)